05 квітня 2019 року у відділі освіти райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

06.04.2019, 00:14 admin

Атестація – дуже відповідальний крок у професійній діяльності педагогічних працівників, проте особливої відповідальності вона вимагає від атестаційних комісій.

Атестація педагогів в Новоселицькому районі та об’єднаних територіальних громадах здійснювалась відповідно до чинної нормативно-правової бази.

05 квітня 2019 року у відділі освіти райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. У роботі засідання взяли участь Аделіна Руснак, начальник відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації, голова атестаційної комісії ІІ рівня, члени атестаційної комісії, а також представники мас-медія.

У 2018/2019 році в районі проходили атестацію 245 педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, з них присвоєно педагогічних звань «Старший учитель»,   «Старший вихователь» - 17 осіб, підтверджено педагогічних звань «Старший вчитель», «Старший вихователь» - 41 особи, присвоєно педагогічних звань «Методист» - 7 осіб, підтверджено педагогічних звань «Методист» - 24 особи. Загалом, атестаційною комісією другого рівня було проатестовано 154 особи. Попередньо атестаційні матеріали  на присвоєння педагогічних звань «Учитель-методист», «Вихователь-методист» після розгляду на засіданні атестаційної комісії ІІ рівня були передані для рецензії до Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. У ході атестації педпрацівників члени атестаційної комісії дотримувались таких принципів, як: відкритість, колегіальність, гуманність та об’єктивність.

фото