ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.04.2017, 08:10 zagzag2003

Шановні педагоги, учні, батьки!

   Ми раді вітати вас на сайті відділу освіти Новоселицької районної державної адміністрації. Оскільки освітяни Новоселиччини працюють над проблемою: «Якісна освіта, впровадження нових методик і педагогічних технологій у навчально-виховний процес у світлі вимог Закону України «Про освіту», Державної національної програми «Освіта» (Україна ХХІ століття), то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі району. Бажаємо щоб сайт відділу освіти райдержадміністрації став в нагоді всім: для громадськості Новоселиччини – інформаційним джерелом, для батьків – порадником, а для педагогів і учнів – помічником. Дорогі колеги, маємо надію на тісну співпрацю.

Випускний вечір-це свято юності

01.07.2019, 22:51 admin

Випускний вечір – це, зворушлива подія, знаменний день для випускників. Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності.  

Урочистості, з нагоди вручення золотих та срібних медалей випускникам навчальних закладів  м. Новоселиці та Маршинецького НВК, відбулися 27 червня на центральній площі міста.

За гарною традицією, в цей урочистий день під гучні оплески присутніх в районному будинку культури зустрічали цьогорічних медалістів: Новоселицької гімназії-Миколу Бідюка, Дарію Горячківську, Артема Онуфрея та Дарію Басараб, Новоселицької ЗОШ №3-Тетяну Альбін, Новоселицького районного ліцею-Валерію Бринзилу. Слова вдячності лунали на адресу класних керівників Аліни Ковдриш, Ірини Шлапакової, Валентини Єфтемій.

Конституція України – могутній акорд держави - нації!

27.06.2019, 21:21 admin

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави , як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується  сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Про якісні показники соціально-економічного розвитку галузі освіти району

15.06.2019, 12:32 admin

14 червня 2019 року у залі засідань районної державної адміністрації проведено колегію відділу освіти  з керівниками закладів освіти району.

Розпочала роботу колегії начальниця відділу освіти Аделіна Руснак, яка привітала усіх присутніх та повідомила регламент роботи колегії.

У ході роботи колегії порушено клопотання НВК «Боянської гімназії» перед Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації щодо присвоєння Світлані Гавці, директорці НВК«Боянська гімназія», почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Під час розгляду основного питання колегії Аделіна Руснак  проаналізувала основні напрямки та досягнення системи освіти району у 2018/2019 навчальному році, відмітила позитивні тенденції в розвитку галузі.

Зокрема, керівницею висвітлені питання підвищення якості надання освітніх послуг, рівного доступу до якісної дошкільної освіти, підвищення рівня педагогічної майстерності, забезпечення створення нового освітнього простору в закладах освіти району

Бережемо дитинство у своєму серці

07.06.2019, 12:28 admin

06.06.2019 року відбувся гала-концерт обласного фестивалю «Буковинські намистинки», в якому взяли участь вихованці закладу дошкільної освіти с. Рідківці № 2. В рамках фестивалю маленьких зірочок нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

Чемпіонат області з водного туризму серед учнівської молоді

05.06.2019, 16:29 admin

01-02 червня на річці Прут був проведений чемпіонат з водного туризму серед учнівської молоді. Змагання проводились  у наступних класах суден: катамаран, четвірка (С-4) та двійка (С-2). Програма змагань складалась з трьох дистанцій: «Спринт» (гонка до 3км.), «Ралі» (гонка до 18 км.) та «Рятувальні роботи». В цьому році новоселчани виставили по два екіпажа, в кожному класі суден.

У підсумку змагань в класі С-4 наші водники: Ністрян Максим, Єнакій Василь, Штефанеса Іван, Бойко Віталій зайняли перше місце. А в класі С-2, Бешлеу Іван та Андрусяк Олександр, також святкували перемогу.

Також, екіпаж катамарану С-2  Дорофтей Олег та Ксьонзов Василь в індивідуальній гонці зайняли третє місце.

До речі, таке досягнення водники Новоселицького району показують вже п’ятий рік поспіль. Сподіваємось, що це не буде остання перемога та бажаємо подальших вдалих стартів та переможних фінішів.

Про основні заходи на наступний тиждень

03.06.2019, 23:21 admin

Сьогодні, 03.06.2019 року, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Аделіна Руснак провела щотижневу апаратну нараду, під час якої було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

Так, під час наради проаналізовано виконання плану роботи відділу освіти на 2018/2019 н.р.  та стан роботи відділу освіти з питань звернення громадян у 2018/2019 н.р.  Обговорено питання про моніторинг стану заповнення та видачі документів державного зразка випускникам закладів освіти, про формування плану роботи відділу освіти на 2019-2020 навчальний рік. Особливу увагу звернено на якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року, а також на формуванні плану роботи відділу освіти на 2019-2020 навчальний рік.

За результатами наради відповідальним працівникам надано доручення.